bezprzewodu.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dodatkowy rabat -5% -10% -15%, tylko dla zarejestrowanych, stałych klientów ❤️!

Kup do 15:00 i wybierz kurier DPD, a Twoją paczkę dostarczymy już następnego dnia!

Prezentacja

Mobilna prezentacja elektronarzędzi

Elektronarzędzia Milwaukee w Twojej firmie

Zastanawiasz się nad zakupem nowych elektronarzędzi na potrzeby Twojej firmy i nie jesteś do końca przekonany, które narzędzia wybrać? Wahasz się, czy narzędzie będzie przydatne? Wielu właścicieli firm napotyka na podobne dylematy. Dlatego też przychodzimy z pomocą - zaprezentujemy narzędzia w Twojej firmie!

Mobilna prezentacja elektronarzędzi Milwaukee

Zdjęcie przedstawia przygotowania do wyjazdu na prezentację do klienta.

Jak wygląda prezentacja?

Na początku umawiamy się na konkretny termin prezentacji. Podczas umawiania spotkania robimy krótki wywiad: w jakiej branży pracuje firma oraz jakich narzędzi używa w chwili obecnej. Wszystko po to, aby możliwie najlepiej przygotować się do prezentacji oraz zabrać ze sobą odpowiednie elektronarzędzia.

Następnie w umówionym terminie pojawiamy się w obustronnie uzgodnionym miejscu - może to być nawet aktualnie prowadzona praca lub roboty budowlane na przykład: budowa budynku wielorodzinnego. Jako ciekawostka: naszą ostatnią prezentację prowadziliśmy na demontowanym torowisku kolejowym, tuż za miastem :-)

Podczas prezentacji nasze elektronarzędzia, przekazujemy do testów dla pracowników Twojej firmy. Bo kto, jak nie pracownicy wiedzą najlepiej, jakim narzędziem najbardziej efektywnie można wykonywać pracę.

Mobilna ekspozycja elektronarzędzi Milwaukee

Zdjęcie przedstawia prezentację elektronarzędzi Milwaukee podczas "Dnia ogórka w Kruszewie".

Co po prezentacji?

W trakcie prezentacji zbieramy informacje, które z elektronarzędzi faktycznie będzie przydatne w Twojej firmie. Następnie na podstawie zebranych informacji, przygotowujemy ofertę na podstawie której można złożyć zamówienie. Oczywiście przez cały czas możliwa jest dowolna modyfikacja oferty, a w razie potrzeby prezentację możemy powtórzyć w późniejszym terminie.

Prezentacja elektronarzędzi Milwaukee w zakładzie produkcyjnym

Zdjęcie wykonane podczas prezentacji klucza udarowego M18 FHIWF12 Milwaukee w zakładzie produkcyjnym.

Czy prezentacja jest odpłatna?

Nie. Chętnie odwiedzimy Twoją firmę i poznamy opinię na temat elektronarzędzi Milwaukee. Jeśli narzędzia Milwaukee z jakiegokolwiek powodu nie zdadzą Twojego egzaminu, również nie pobierzemy żadnej opłaty. Natomiast chętnie poznamy opinię dlaczego tak się stało.

Jak się umówić?

Skontaktuj się z nami:

  • telefonicznie: 693 087 000
  • mailowo: bezprzewodu@bezprzewodu.pl

Prezentacje elektronarzędzi prowadzimy na terenie województw: podlaskiego, warmińsko - mazurskiego, mazowieckiego i lubelskiego. Jeśli jesteś z innego regionu i zainteresowała Cię oferta prezentacji elektronarzędzi Milwaukee - również zapraszamy Cię do kontaktu - uzgodnimy szczegóły.

Zachęcamy do współpracy.

Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium