bezprzewodu.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dodatkowy rabat -5% -10% -15%, tylko dla zarejestrowanych, stałych klientów ❤️!

Kup do 15:00 i wybierz kurier DPD, a Twoją paczkę dostarczymy już następnego dnia!

Dofinansowanie

Dofinansowanie działalności gospodarczej

Rozpoczęcie własnej działalności wiąże się z koniecznością zaangażowania kapitału. Dofinansowanie dla firm budowlanych to szansa na założenie działalności z użyciem dotacji publicznych. Nie zawsze przyszły przedsiębiorca ma środki własne, które może wykorzystać, dlatego z pomocą przychodzą różnorakie programy dla firm, które mogą ułatwić rozpoczęcie działalności. Jeśli planujesz założenie działalności w branży budowlanej, możesz liczyć na dotacje w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych, które wykorzystasz między innymi na zakup niezbędnego wyposażenia. Zobacz, jakie są warunki otrzymania dotacji i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc w zakupie właściwych narzędzi dla Twojej firmy. 

Dofinansowanie na firmę budowlaną – na jakie środki można liczyć?

Dofinansowanie na otwarcie firmy budowlanej udzielane jest w formie dotacji z Państwowego Urzędu Pracy. Wysokość takiej dotacji to średnia krajowa pomnożona razy 6. Obecnie kwota, którą można uzyskać, sięga około 42 tysięcy złotych. To maksymalna ustawowa kwota, jednak urzędy w zależności od własnych możliwości, mogą ustalić maksymalną kwotę samodzielnie.

Jakie są warunki do uzyskania dofinansowania dla firm budowlanych?

Jeśli chcesz uzyskać dotacje na rozwój firmy budowlanej 2024, musisz liczyć się ze spełnieniem określonych warunków. Chodzi o następujące kwestie:

 • nie masz zaległych zobowiązań cywilnoprawnych;
 • nie masz zaległości wobec ZUS i US;
 • w ciągu poprzednich 12 miesięcy nie przerwałeś szkolenia, stażu czy innej formy aktywizacji z własnej winy;
 • nie miałeś wcześniej dotacji na rozpoczęcie działalności; 
 • nie składałeś wniosku w innym starostwie;
 • nie byłeś w ciągu 2 poprzednich lat karany za przestępstwa przeciwko obrotowi gospodarczemu; 
 • nie możesz odmówić udziału w stażu, szkoleniu czy innej formie pomocy. 

Jeśli spełnisz wskazane powyżej kryteria, będziesz mógł liczyć na uzyskanie dotacji na założenie firmy budowlanej z PUP. 

Na co można przeznaczyć dofinansowanie dla firm budowlanych?

Dofinansowanie na otwarcie firmy budowlanej może mieć określone przeznaczenie. To środki, które będzie można wydawać na zakup sprzętu, maszyn, urządzeń, materiałów, przygotowanie lokalu czy porady prawne. Poszczególne urzędy pracy mogą same kształtować regulamin, w którym znajdą się informację, na które środki mogą być przeznaczone. W momencie, gdy chcesz uzyskać dofinansowanie i wykorzystać je na przygotowanie do pracy, możesz liczyć na naszą ofertę. Zapraszamy do bezprzewodu.pl, gdzie znajdziesz wszystko, co potrzebne, by prowadzić firmę budowlaną. 

Wykorzystaj dofinansowanie dla firm budowlanych z naszą pomocą

W ramach przygotowywanej oferty otrzymujesz:

 • dopasowane do Twoich potrzeb elektronarzędzia Milwaukee,
 • doradztwo na etapie przygotowywania oferty,
 • strefę testową elektronarzędzi – sprawdź narzędzie przed zakupem,
 • atrakcyjną i konkurencyjną ofertę cenową,
 • sporządzenie profesjonalnej oferty na potrzeby wniosku o dofinansowanie działalności gospodarczej,
 • ewentualne modyfikacje lub rozszerzenie oferty w zależności od zapotrzebowania,
 • w razie potrzeby dostarczenie niezbędnych dokumentów: certyfikaty CE, karty katalogowe, książki gwarancyjne,
 • pełne wsparcie na etapie każdym etapie składania wniosku.

 

Salon ekspozycyjny Milwaukee Białystok

Zdjęcie prezentuje salon ekspozycyjny elektronarzędzi Milwaukee. Lokalizacja: Białystok.

Strefa testowa elektronarzędzi Milwaukee. Lokalizacja: Białystok

Zdjęcie prezentuje strefę testową elektronarzędzi Milwaukee w salonie ekspozycyjnym. Lokalizacja: Białystok.

Dokonując zakupu w sklepie BEZPRZEWODU.PL, otrzymujesz bezpłatnie:

 • rejestrację kart gwarancyjnych na platformie Milwaukee
 • wsparcie gwarancyjne (jeśli Twoje elektronarzędzie będzie wymagało naprawy, wystarczy, że przyniesiesz je do sklepu, a my zajmiemy się naprawą. Zwrócimy Ci naprawione elektronarzędzie),
 • wsparcie pogwarancyjne (dysponujemy własnym zapleczem i oferujemy Milwaukee serwis, wraz z dostępem do oryginalnych części zamiennych Milwaukee, dzięki temu jesteśmy w stanie naprawiać elektronarzędzia w konkurencyjnych cenach),
 • elektronarzędzia akumulatorowe zastępcze na czas naprawy gwarancyjnej Milwaukee (kupując w sklepie BEZPRZEWODU.PL, zapewnimy Ci bezpłatnie elektronarzędzie zastępcze na czas naprawy).

Staramy się zapewnić pełne wsparcie, dzięki któremu będziesz mógł wybrać odpowiednie wyposażenie dla swojej firmy i od samego początku dysponował będziesz narzędziami, które ułatwią realizację zadań. 

Zdjęcie prezentuje jedną z realizacji, polegającą na dostawie elektronarzędzi Milwaukee, na potrzeby realizacji wniosku o dofinansowanie do działalności gospodarczej, rok 2020.

Postaw na profesjonalną obsługę i wysokiej jakości sprzęt

Jeśli decydujesz się na dofinansowanie na firmę budowlaną, warto byś wybrał wyposażenie, które pozwoli Ci profesjonalnie wykonywać zlecone prace. W naszej ofercie mamy także gotowe zestawy elektronarzędzi, które są świetnym wyborem, jeśli potrzebujesz dla swojej firmy kompleksowego wyposażenia. W przypadku nowych firm, które nie mają jeszcze żadnych sprzętów, taka kompletna oferta będzie doskonałym wyborem. Do zestawów narzędzi, możesz także dobrać wysokiej jakości lampy warsztatowe, by zapewnić sobie komfortowe warunki pracy. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi propozycjami, wśród których obok urządzeń Milwaukee znajdziesz także świetne narzędzie Rothenberger. Bez problemu znajdziesz więc taki sprzęt, który sprawi, że będziesz miał zapewniony komfort pracy. 

Do tej pory zaopatrzyliśmy w elektronarzędzia Milwaukee kilkanaście nowych firm, które powstały w ostatnim roku. Dołącz do grupy zadowolonych klientów. 

Wsparcie dla nowych firm – bogate doświadczenie, jakie posiadamy 

Do tej pory zaopatrzyliśmy w elektronarzędzia Milwaukee kilkanaście nowych firm, które powstały w ostatnim roku. Dołącz do grupy zadowolonych klientów. 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami:

 • telefonicznie: 693 087 000
 • mailowo: bezprzewodu@bezprzewodu.pl

Chętnie i szczegółowo omówimy potrzeby Twojego biznesu, dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu ekspozycyjnego zlokalizowanego w Białymstoku przy ul. Hetmańskiej 65a.

My również zaczynaliśmy od początku, dlatego chętnie pomożemy w rozpoczęciu Twojego nowego biznesu!

Wyposaż swoją firmę w wydajne i efektywne narzędzia do pracy.

Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium