Wyposażając profesjonalny warsztat stolarski nie można zapomnieć o zakupie takiego urządzenia, jak piła stołowa Milwaukee. To urządzenie o stosunkowo prostej konstrukcji wyróżnia się dość dużymi gabarytami. Dlatego warto umieścić w pomieszczeniu o większym metrażu. Popularna krajzega kupiona w sklepie onternetowym BezPrzewodu.pl jest odmianą pilarki tarczowej. W tym przypadku za element tnący służy bowiem specjalna wymienna tarcza. Pilarka stołowa Milwaukee – jak sama nazwa wskazuje – to model, który montuje się do stołu roboczego. Jest to zatem sprzęt stacjonarny, które nadaje się do stosowania przede wszystkim przez doświadczonych stolarzy.

Standardowe piły stołowe wyglądem przypominają skrzynki. W ich wnętrzu znajdują się silniki napędzające tarczę wraz z systemem służącym do regulacji prędkości obrotu tarczy. Do produkcji takich urządzeń, jak pilarki stołowe, z reguły używa się solidnych, bardzo wytrzymałych materiałów. Złożone z wysokiej jakości części produkty pracują bezawaryjnie przez długi czas. Dzięki temu nadają się one do wieloletniego użytkowania.

Piły stołowe - krajzegi

Piła stołowa krajzega Milwaukee M18 FTS210-0

Piła stołowa krajzega Milwaukee M18 FTS210-0
Piła stołowa krajzega Milwaukee M18 FTS210-0

Akumulatorowa piła stołowa, krajzega M18 FTS210 Milwaukee o średnicy tarczy 210mm. Idealna do cięcia paneli, listew przypodłogowych.

Dostępność: > 3 szt.

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 3 689,00 zł (netto: 2 999,19 zł )
szt.

Piła stołowa krajzega M18FTS210-121B Milwaukee

Piła stołowa krajzega M18FTS210-121B Milwaukee
Piła stołowa krajzega M18FTS210-121B Milwaukee

M18 FUEL™ ONE-KEY™ Stołowa pilarka tarczowa

Dostępność: > 3 szt.

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 5 379,00 zł (netto: 4 373,17 zł )
zestaw

Pilarki stołowe – najważniejsze funkcje

Odpowiednio dobrana piła stołowa do drewna wykonuje podstawowe operacje cięcia elementów drewnianych, czyli piłowanie skośne, poprzeczne i wzdłużne. Zmiana wysokości położenia tarczy w stosunku do powierzchni stołu umożliwia regulację głębokości cięcia. Piła tarczowa stołowa doskonale sprawdza się przy przecinaniu nawet bardzo twardych materiałów. Dotyczy to w szczególności modeli, które zostały wyposażone w mocny silnik, a dodatkowo w trakcie pracy uzyskują wysoką prędkość obrotową. Krajzega stołowa z dołączoną tarczą o dużej średnicy świetnie radzi sobie z cięciem grubych elementów drewnianych. Przy użytkowaniu tego typu urządzeń zaleca się jednak szczególną ostrożność. Duże tarcze bowiem z reguły są bardzo podatne na zwichrowania, co w efekcie może skutkować awarią mechanizmów mocujących. 

Piła stołowa Milwaukee zwykle jest używana w profesjonalnym warsztacie stolarskim. Czasem jednak zachodzi konieczność przewiezienia jej w inne miejsce. Jest to możliwe w przypadku modeli o stosunkowo niewielkiej wadze, które dodatkowo zostały wyposażone w składany stół.

 

Piły stołowe do drewna - klasyfikacja

W naszym sklepie można znaleźć rozmaite piły tarczowe stołowe. Zwykle tego typu urządzenia dzieli się na takie rodzaje, jak:

  • uniwersalna pilarka stołowa  – wyróżnia ją stosunkowo niewielki rozmiar, dlatego można ją umieścić nawet w niezbyt dużej piwnicy czy garażu;
  • piła stołowa z heblarką – poza cięciem wykonuje także heblowanie danego materiału;
  • pilarka stołowa  precyzyjna – wyposażona w wiele drobnych zębów; jej cechą charakterystyczną jest duża prędkość obrotowa;
  • piła stołowa do drewna na siłę – zasilany prądem trójfazowym model odznacza się dużą wydajnością oraz precyzją cięcia;
  • krajzega stołowa formatowa – umożliwiająca ustawienie nawet dużych elementów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu. Gwarantujemy, że zakupiona u nas krajzega Milwaukee będzie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium