Gwintownice do rur to urządzenia przeznaczone do robienia wcięć na konkretnych przestrzeniach. Mechanizm gwintowania opiera się na wytwarzaniu wcięć blisko linii śrubowej na przestrzeni przelotu lub wałka. W ten sposób doprowadza się do kształtowania gwintów wewnętrznych oraz zewnętrznych. Wykorzystując to narzędzie, można również skutecznie poprawić uszkodzone gwinty oraz wyczyścić je z rdzy. Na dwóch końcach zlokalizowane są ostrza do gwintów wewnętrznych. Z kolei przestrzenie boczne urządzenia wykorzystuje się do układania gwintów zewnętrznych. 

Gwintownice do rur Milwaukee

Adapter do gwintownicy M18 FPT2 do głowic Rems Milwaukee

Adapter do gwintownicy M18 FPT2 do głowic Rems Milwaukee
Adapter do gwintownicy M18 FPT2 do głowic Rems Milwaukee

Adapter do gwintownicy M18 FPT2 Milwaukee umożliwiający używanie głowic marki REMS. 

Dostępność: na życzenie

Cena: 579,00 zł (netto: 470,73 zł )

Gwintownica do rur 2" M18 FPT2-0C Milwaukee

Gwintownica do rur 2" M18 FPT2-0C Milwaukee
Gwintownica do rur 2" M18 FPT2-0C Milwaukee

Bezprzewodowa gwintownica Milwaukee w systemie M18 FPT2-0C.

Dostępność: na życzenie

Cena: 6 099,00 zł (netto: 4 958,54 zł )

Gwintownice do rur i ich działanie

Gwintownice wyposażone są w zmienne głowice, które należy dobrać odpowiednio, zależnie od średnicy rury. W czasie wybierania tych głowic warto zwrócić szczególną uwagę na ich jakość, gdyż od tego zależeć będzie również jakość samego gwintowania. Polecamy wybieranie tych od sprawdzonych i renomowanych producentów. W czasie gwintowania niezbędny będzie również specjalny olej, którym należy pokryć rurę. 

Komu potrzebna jest gwintownica?

Z całą pewnością jest to narzędzie, które bardzo przydaje się w czasie prac hydraulicznych. Jeśli pracujesz w tym zawodzie i często je wykonujesz, to warto wyposażyć się w wysokiej jakości sprzęt. Obecnie najczęściej stosuje się gwinciarki elektryczne. Zwróć uwagę, że ich jakość i wydajność często zależy od marki i wybieraj te pochodzące od najlepszych producentów. 

Potrzebujesz innych narzędzi? Z pewnością znajdziesz je w naszym sklepie w innych kategoriach. Zapraszamy do zapoznania się z nimi. Sprawdź koniecznie następujące działy:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium