bezprzewodu.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dodatkowy rabat -5% -10% -15%, tylko dla zarejestrowanych, stałych klientów ❤️!

Kup do 15:00 i wybierz kurier DPD, a Twoją paczkę dostarczymy już następnego dnia!

Dlaczego bezprzewodu.pl?

Narzędzia do przeciągania przewodów

Chcesz zamówić urządzenie do przeciągania kabli przez Internet? Postaw na wysoką jakość przyrządu! W naszej ofercie stalek znajdują się narzędzia do przeciągania kabli Milwaukee. Naszym klientom oferujemy stalki o przewodach różnych długości. Są wykonane z odpornych włókien syntetycznych (poliester) lub stalowych.

Jedną z najtrudniejszych czynności podczas prac budowlanych jest przeciąganie przewodów i kabli. Podciągnięcie przewodu przez konstrukcję budynku do odpowiedniego miejsca nie należy do najszybszych i najprostszych. Bez sprzętu jest to po prostu tracenie czasu, który mógłby zostać wykorzystany w inny sposób. Właśnie dlatego oferujemy urządzenie do przeciągania kabli Milwaukee, które sprawi, że przeciąganie przewodów będzie łatwiejsze. 

Przeciąganie przewodów

Bęben z linką stalową 36m do M18 FPFT-0 Milwaukee Bęben z linką stalową 36m do M18 FPFT-0 Milwaukee
Producent: Milwaukee
Cena:

1 079,00 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Bęben z linką antystatyczną 60m do M18 FPFT-0 Milwaukee Bęben z linką antystatyczną 60m do M18 FPFT-0 Milwaukee
Producent: Milwaukee
Cena:

1 319,00 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Bęben z linką antystatyczną 30m do M18 FPFT-0 Milwaukee Bęben z linką antystatyczną 30m do M18 FPFT-0 Milwaukee
Producent: Milwaukee
Cena:

1 359,00 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Bęben z linką stalową 72m do M18 FPFT-0 Milwaukee Bęben z linką stalową 72m do M18 FPFT-0 Milwaukee
Producent: Milwaukee
Cena:

1 499,00 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Urządzenie do przeciągania przewodów M18 FPFT-0 Milwaukee Urządzenie do przeciągania przewodów M18 FPFT-0 Milwaukee
Producent: Milwaukee
Cena:

1 589,00 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Urządzenie do przeciągania przewodów M18 FPFT-202 linka antystatyczna Milwaukee Urządzenie do przeciągania przewodów M18 FPFT-202 linka antystatyczna Milwaukee
Producent: Milwaukee
Cena:

3 319,00 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Urządzenie do przeciągania przewodów M18 FPFT-202 taśma stalowa Milwaukee Urządzenie do przeciągania przewodów M18 FPFT-202 taśma stalowa Milwaukee
Producent: Milwaukee
Cena:

3 319,00 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej

Sprawdzony przyrząd do przeciągania kabli

Aby usprawnić i skrócić proces prowadzenia przewodów przez tunele, przepusty, a także z dolnych partii konstrukcji w górę, stworzono urządzenie do przeciągania kabli. Tak zwana stalka do kabli jest używana nie tylko w pracach budowlanych, ale również w procesie udrożniania rur kanalizacyjnych. Z tego powodu znana jest również jako tak zwany pilot do przepychania kabli.

Linka do przeciągania przewodów – zastosowanie i cechy narzędzi z naszej oferty

Prace budowlane trwają nierzadko przez bardzo długi czas. W zależności od wielkości mogą trwać od kilku dni do wielu lat. Budynek, w którym trzeba poprowadzić wiele przewodów przewodzących na przykład prąd elektryczny, przepust czy tunel, budowałby się wolniej, gdyby nie drut do przeciągania przewodów.

Prace elektryczne, kanalizacyjne, budowlane – współcześnie trudno wyobrazić sobie pracowników tych branż, którzy ręcznie prowadziliby przewody i kable w odpowiednie miejsce.

Linki Milwaukee, które oferujemy, są bardzo wytrzymałe na tarcie. Włókna, z których się składają, są skręcane w taki sposób, aby uniemożliwiać zginanie się linki. Ta cecha jest bardzo korzystna szczególnie w tych miejscach, gdzie kable nie są wiedzione prosto, ale niejednokrotnie muszą skręcać.

Ponadto w narzędziach oferowanych w naszym sklepie obudowy mają konstrukcję zdolną zapobiegać nadmiernemu tarciu linki o ścianki urządzenia. To z kolei zapewnia płynny wysuw linki, obniżenie ryzyka przegrzania się linki (lub obudowy) i jej uszkodzenia.

Linka do przeciągania przewodów Milwaukee – różne długości i rodzaje linek w naszym sklepie!

Oddajemy w Twoje ręce pilot do prowadzenia kabli od Milwaukee w różnych rozmiarach. Znajdziesz u nas linki o długości:

  • 7,5 m;
  • 15 m;
  • 30 m.

Linka do przeciągania przewodów narzędzia jest wykonana ze stali lub włókien poliestrowych. Dobierz ten rodzaj linki, który bardziej odpowiada Twoim potrzebom. Pamiętaj, że zarówno te stalowe, jak i poliestrowe, są tworzone w splotach, które są odporne na zginanie. Nie musisz się obawiać, że linka zagnie się i uszkodzi.

Pilot do przeciągania kabli Milwaukee jest skonstruowany tak, abyś mógł chwycić go od wewnątrz. To rozwiązanie pozwoli Ci na wygodne zwijanie linki w sytuacjach, w których chwytanie urządzenia za rączkę zewnętrzną będzie niemożliwe lub niekomfortowe.
Wierzymy, że stalki do kabli Milwaukee z naszej oferty spełnią pokładane w nich nadzieje i usprawnią czynności, które będziesz wykonywał przy ich pomocy. Inne narzędzia tego producenta znajdziesz w odrębnych kategoriach naszego sklepu!

Sprawdź na przykład:

Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium