W trakcie prac budowlanych i remontowych wykorzystuje się wiele urządzeń. Bruzdownice do betonu to jedne z najczęściej stosowanych narzędzi, które można nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie w ofercie naszego sklepu.

To wysokiej jakości sprzęt, za pomocą którego wykonuje się charakterystyczne bruzdy oraz wgłębienia w murach. Służy on również do wycinania rowków w różnych materiałach.

Bruzdownice do betonu Milwaukee

Bruzdownica 125mm 230V 1500W WCE30 Milwaukee

Bruzdownica 125mm 230V 1500W WCE30 Milwaukee
Bruzdownica 125mm 230V 1500W WCE30 Milwaukee

Bruzdownica sieciowa o średnicy tarczy 125mm i mocy 1500W Milwaukee WCE30. Głębokość bruzdowania 30mm.

Dostępność: < 3 szt.

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 4 189,00 zł (netto: 3 405,69 zł )
szt.

Bruzdownica 150mm 230V 1900W WCS 45 Milwaukee

Bruzdownica 150mm 230V 1900W WCS 45 Milwaukee
Bruzdownica 150mm 230V 1900W WCS 45 Milwaukee

Bruzdownica sieciowa Milwaukee WCS 45 o mocy 1900W i średnicy tarczy 150mm. Głębokość bruzdowania 45mm.

Dostępność: < 3 szt.

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 5 099,00 zł (netto: 4 145,53 zł )
szt.

Bruzdownica Milwaukee – mechanizm działania

Bruzdownice są powszechnie używane do układania okablowania w ścianach budynku oraz do tworzenia rowków pod rury instalacji grzewczych, wodnych, sanitarnych oraz gazowych. Dzięki zastosowaniu tego urządzenia można efektywnie zadbać o estetykę zarówno ścian wewnętrznych, jak i zewnętrznych elewacji. Umieszczone w bruzdach kable i przewody są bowiem niewidoczne.

Odpowiednio dobrana bruzdownica do ścian wyróżnia się wygodą i bezpieczeństwem stosowania. Wysokosprawny układ elektroniczny został wyposażony w funkcjonalne zabezpieczenia przeciwprzeciążeniowe. Ponadto markowa bruzdownica do betonu jest też wyposażona w funkcję regulacji szerokości cięcia.

Bruzdownicę na ogół uznaje się za hybrydę piły oraz szlifierki. W skład każdego tego typu urządzenia wchodzi silnik o bardzo dużej mocy, jak również dwie funkcjonalne tarcze tnące przeznaczone do wykonywania równoległych nacięć w materiale. Ponadto bruzdownica do kabli elektrycznych wyposażona jest także we właściwie dopasowane dłuto oraz młotowiertarkę. Dołączone do obudowy solidne uchwyty zapewniają możliwość precyzyjnego operowania urządzeniem w trakcie pracy.

Bruzdownice elektryczne działają w bardzo prosty sposób. Umieszczone równolegle względem siebie diamentowe tarcze wykonują na powierzchni obrabianego materiału dwa nacięcia o różnej szerokości. Bruzdownica frezowa pracuje bardzo precyzyjnie. Materiał poddawany nacinaniu nie ulega pęknięciu ani zarysowaniom.

Warto pamiętać o tym, że bruzdownica do betonu bez kucia jest uniwersalna w zastosowaniu. Doskonale nadaje się ona do tworzenia rowków w takich materiałach jak kamień, zbrojony beton oraz ceramika. Operator maszyny w trakcie jej używania powinien mieć na sobie odzież i obuwie ochronne, a także specjalne okulary i nauszniki. Jeśli jest Ci potrzebna bruzdownica do żelbetonu, w naszym sklepie z pewnością znajdziesz właściwe narzędzie.

Bruzdownice do kabli i betonu – jak wybrać najlepszy model?

Zastanawiasz się, jakie bruzdownice do betonu Milwaukee będą idealnie dopasowane do Twoich potrzeb? Zanim wybierzesz któryś z dostępnych u nas modeli, musisz zwrócić uwagę przede wszystkim na moc silnika danego urządzenia. Bruzdownice Milwaukee WCS 45 o mocy 1900 W świetnie sprawdzają się podczas wycinania głębokich rowków w twardych materiałach. Tego typu rowkownica do kabli to urządzenie, do którego obsługi trzeba dysponować dużą wprawą. Z kolei bruzdownica o średnicy tarczy 125 mm to model, który używa się głównie do wykonywania bruzd w betonie.

Bruzdownica pod kable o niskiej prędkości obrotowej i dużej mocy silnika nadają się do wykorzystywania przy twardych materiałach. W przypadku niskiej mocy silnika oraz dużej szybkości obrotów profesjonalnemu bruzdowaniu można poddać natomiast miękkie tworzywa.

Bruzdownica do przewodów elektrycznych to niezwykle przydatne urządzenie, które można wykorzystać zarówno w budownictwie, kamieniarstwie, jak i podczas prac remontowych. W Bezprzewodu.pl znajdziesz różnego rodzaju elektronarzędzia akumulatorowe, które ułatwią Ci pracę. Zobacz, jakie elektronarzędzia Milwaukee przygotowaliśmy dla Ciebie:

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz narzędzie, które spełni Twoje oczekiwania.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium