bezprzewodu.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dodatkowy rabat -5% -10% -15%, tylko dla zarejestrowanych, stałych klientów ❤️!

Kup do 15:00 i wybierz kurier DPD, a Twoją paczkę dostarczymy już następnego dnia!

Gwarancja

Gwarancja

Gwarancja rozszerzona Milwaukee elektronarzędzia, akumulatory/baterie i ładowarki

Standardowa gwarancja

12 miesięcy - Wszystkie elektronarzędzia, akumulatory i baterie Milwaukee, standardowo objęte są 12 miesięczną gwarancją producenta. Milwaukee oferuje bezpłatne wydłużenie okresu gwarancji, jeśli użytkownik końcowy zarejestruje zakupione produkty w przeciągu 30 dni od daty zakupu, więcej informacji na ten temat znajdziesz poniżej.

Przedłużona gwarancja

36 miesięcy - Dotyczy elektronarzędzi zarejestrowanych na stronie producenta w przeciągu 30 dni od daty zakupu. Możliwość sprawdzenia czy urządzenie kwalifikuje się do przedłużonej gwarancji można sprawdzić, po założeniu konta i zalogowaniu w zakładce: "Sprawdź, czy Twój produkt jest objęty rozszerzoną gwarancją?". Rejestracja do gwarancji przedłużonej jest bezpłatna.

Rejestracja gwarancji należy każdorazowo do użytkownika końcowego. Na zgodę kupującego w jego imieniu, gwarancję może zarejestrować sprzedawca.

24 miesiące - Dotyczy akumulatorów zarejestrowanych na stronie producenta w przeciągu 30 dni od daty zakupu.

Uwaga - Przedłużonej gwarancji nie podlegają wszystkie typy i modele ładowarek. Rejestracji ładowarek, celem wysyłki do serwisu możemy dokonać w panelu E-Service, używając tych samych danych logowania: adres e-mail oraz hasło.

Samodzielna rejestracja elektronarzędzi Milwaukee

W tym celu należy przejść na stronę: https://pl.milwaukeetool.eu/service/ w zakładce gwarancja i rejestracja należy kliknąć zakładkę "więcej informacji".

Jeśli nie posiadasz konta, należy dokonać rejestracji podając dane wymagane w formularzu. W odpowiedzi na wskazany przez Nas adres e-mail otrzymasz link do aktywacji konta. Po aktywacji konta widok konta wygląda następująco:

W zależności od tego, jakie narzędzie chcemy zarejestrować:

 • narzędzie akumulatorowe,
 • narzędzie sieciowe,
 • akumulator,
 • inne.

Wybieramy odpowiednią kategorię, zaś system przenosi Nas do formularza w wyborem modelu konkretnego urządzenia:

Kod modelu, to odczytana wartość z tabliczki znamionowej elektronarzędzia lub akumulatora:

Tabliczka znamionowa elektronarzędzi Milwaukee

Przykładowa tabliczka znamionowa elektronarzędzi Milwaukee.

oznaczenia:

 • 4606 85 - kod modelu, wprowadzając pierwsze cyfry system podpowiada, jaki model elektronarzędzia wybrać. Uwaga: ważne, aby dobrać odpowiadające narzędzie z tabliczki znamionowej!
 • SSSSSS - numer seryjny 
 • MJJJJ - data produkcji

W kolejnym kroku, w przypadku elektronarzędzi system zapyta o możliwość rejestracji akumulatorów. W przypadku rejestracji baterii procedura jest identyczna jak w przypadku narzędzi. Należy podać kod modelu, numer seryjny i datę produkcji.

Po poprawnej rejestracji akumulatorów lub w przypadku braku akumulatorów, system poprosi o podanie daty zakupu. Uwaga: ważne aby podać dokładnie taką samą datę zakupu z paragonu zakupu lub faktury.

Następnie system poprosi o dodanie dowodu zakupu w formacie *.pdf lub *.jpg. Uwaga: nie ma możliwości rejestracji zakupu bez dodania dowodu zakupu.

W kolejnych krokach należy podać informację o zakupionym elektronarzędziu, czyli dane sprzedawcy od którego zakupiliśmy sprzęt.

Po całym procesie otrzymamy informację na adres e-mail z potwierdzeniem rejestracji gwarancji.

Prawidłowo zarejestrowane w systemie wyglądają następująco:

Przykładowy wygląd indywidualnego konta w serwisie E-Service

Podgląd konta na platformie Milwaukee z wykazanym inwentarzem zarejestrowanych narzędzi.

Rejestracja elektronarzędzi przez Nasz sklep

Klientom naszego sklepu stacjonarnego oraz sklepu internetowego bezprzewodu.pl ofertujemy bezpłatną rejestrację zakupionych produktów:

 • zakup w sklepie stacjonarnym: podczas zakupu prosimy o podanie adresu e-mail. Dodatkowo wykonujemy zdjęcia tabliczek znamionowych, które są niezbędne do rejestracji gwarancji. W imieniu klienta zakładamy konto w serwisie Milwaukee na adres e-mail otrzymany podczas zakupu. Dokonujemy rejestracji produktów oraz w odpowiedzi przesyłamy adres e-mail z certyfikatami potwierdzającymi rejestrację gwarancji.
 • zakup w sklepie internetowym: podczas zakupu wykonujemy zdjęcia tabliczek znamionowych, klient otrzymuje informację SMS lub e-mail z zapytaniem czy jest zainteresowany bezpłatną usługą rejestracji elektronarzędzi.
  • Jeśli odpowiedź jest pozytywna, dokonujemy rejestracji elektronarzędzi oraz w odpowiedzi przesyłamy adres e-mail z certyfikatami potwierdzającymi rejestrację gwarancji.
  • W przypadku braku odpowiedzi, bądź niewyrażeniu zgody na rejestrację gwarancji w imieniu klienta, rejestracja gwarancji w systemie Milwaukee E-Service zostaje zaniechana.

Jeśli zakupiłeś elektronarzędzia w sklepie internetowym bezprzewodu.pl lub stacjonarnym, prześlij na adres: mateusz@bezprzewodu.pl numer dowodu zakupu i zdjęcia tabliczek znamionowych. Zarejestrujemy Twoje elektronarzędzia, a w odpowiedzi otrzymasz na Twój adres e-mail certyfikaty potwierdzające rejestrację gwarancji.

Jeśli dokonałeś zakupu w innym miejscu niż nasz sklep i masz problem z rejestracją Twoich elektronarzędzi lub po prostu masz pytania dotyczące rejestracji gwarancji Milwaukee, skontaktuj się z nami przez e-mail: mateusz@bezprzewodu.pl postaramy się rozwiązać Twój problem!

Życzymy efektywnego wykorzystania elektronarzędzi Milwaukee w Twoim miejscu pracy :-)

 

Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium