Dostawa

 

Dostawa

Dostawa

Paczkomaty

Paczkomaty Inpost - Najczęściej wybierana forma dostaw elektronarzędzi oraz akcesoriów Milwaukee. Zamówienia złożone do godziny 16:00, przygotowujemy i nadajemy tego samego dnia roboczego. 

Kurier 

Kurier DPD - Najwygodniejsza forma dostawy elektronarzędzi oraz akcesoriów Milwaukee. Zamówienia złożone do godziny 16:00, przygotowujemy i nadajemy tego samego dnia roboczego. 

Zamówienia specjalne

Ekspresowa wysyłka - Pilnie potrzebujesz elektronarzędzia z dostawą na sobotę? Chcesz złożyć zamówienie po godzinie 17:00 z dostawą na kolejny dzień roboczy? Opcjonalnie realizujemy również ekspresowe zamówienia, składane po godzinie 17:00, po uzgodnieniu z klientem warunków dostawy.

Dostawa w Białymstoku i okolicach - Pilnie zamówienia na terenie Miasta Białystok i 30 kilometrów w promieniu realizujemy tego samego dnia roboczego, po uzgodnieniu z klientem warunków dostawy.

Realizacja wysyłki innym kurierem - Przesyłki realizujemy również innymi kurierami zleconymi przez klienta. Obsługujemy również kurierów: DHL, UPS, FedEx, Pocztex Express. Wysyłki realizujemy po uzgodnieniu z klientem warunków dostawy.

Wysyłka paletowa - Duże zamówienia realizujemy wysyłając towar na paletach.

Skontaktuj się z nami! 

bezprzewodu@bezprzewodu.pl 

693087000

 

Pakowanie 

Pakowanie przesyłek - Twoja przesyłka jest dla Nas ważna, dlatego przygotowując towar staramy się opakować, go w sposób maksymalnie zabezpieczający, niwelując ryzyko potencjalnych uszkodzeń. Do wysyłek stosujemy opakowania kartonowe. Puste wnętrze każdej paczki wypełniamy, stosując wypełniacze papierowe. Każda przesyłka oklejana jest firmową taśmą, będącą jednocześnie plombą. Dodatkowo, przesyłki, które tego wymagają oznaczamy etykietami ostrzegawczymi: "NIE RZUCAĆ".

Ubezpieczenie

Elektronarzędzia - Wszystkie wysyłane elektronarzędzia ubezpieczamy do wartości zamówienia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium