Przepychacze do rur to łatwy i sprawdzony sposób na to, by uporać się z zatkanymi rurami. Dzięki nim z łatwością je udrożnisz i umożliwisz przepływ wody. Praktycznie bez wysiłku i bez brudzenia rąk profesjonalny przepychacz do rur Milwaukee usunie Twój problem. Zawsze wtedy, gdy dotyka Cię awaria w postaci zapchanego odpływu postaw na te urządzenia. Te codzienne kłopoty natury technicznej mogą być stresujące i generować niepotrzebne nerwy, jednak pamiętaj, że elektryczny przepychacz do rur z łatwością usunie źródło problemu. Odwiedź bezprzewodu.pl i wybieraj najlepsze jakościowe sprzęty.

Przepychacze do rur

Przepychacz do rur do 60mm M12 BDC8-0C Milwaukee

Przepychacz do rur do 60mm M12 BDC8-0C Milwaukee
Przepychacz do rur do 60mm M12 BDC8-0C Milwaukee

Akumulatory przepychacz do rur ze sprężyną o średnicy 8 mm idealny do udrażniania rur odpływowych z umywalek, zlewozmywaków, podłączeń pralek M12 BDC8-0C Milwaukee. Świetnie sprawdzi się w obiektach użyteczności publicznej, jak szpitale, szkoły czy przedszkola. Nadaje się do udrażniania rur do średnicy do 60 mm.

Dostępność: < 3 szt.

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

1 019,00 zł

Cena netto: 828,46 zł

szt.

Przepychacz do rur 32-75mm mm M18 FDCPF8-0C Milwaukee

Przepychacz do rur 32-75mm mm M18 FDCPF8-0C Milwaukee
Przepychacz do rur 32-75mm mm M18 FDCPF8-0C Milwaukee

Akumulatory przepychacz do rur ze sprężyną o średnicy 8 mm idealny do udrażniania rur odpływowych z umywalek, zlewozmywaków, podłączeń pralek M18 FDCPF8-0C Milwaukee. Świetnie sprawdzi się w obiektach użyteczności publicznej, jak szpitale, szkoły czy przedszkola. Nadaje się do udrażniania rur o średnicy do 60 mm.

Dostępność: < 3 szt.

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

1 829,00 zł

Cena netto: 1 486,99 zł

szt.

Przepychacze do rur — w ekwipunku każdego hydraulika

Mimo że prawidłowo wykonana instalacja kanalizacyjna nie powinna się zapychać, to rzeczywistość jest zupełnie inna. Włosy, fusy i inne nieczystości powodują, że przetykacz do rur w zasadzie jest niezbędny. Trudne do usunięcia zatory sprawiają, że korzystanie z urządzeń domowych jest praktycznie niemożliwe. Niejednokrotnie jest potrzebna pomoc hydraulika, a ten fachowiec z reguły ma na wyposażeniu ciśnieniowy lub pneumatyczny przepychacz do rur i udrażniania kanalizacji. Jeśli problem powtarza się cyklicznie, to warto ten sprzęt mieć na swoim wyposażeniu, by nie dać się zaskoczyć awarii w niedzielne popołudnie.

Przepychacz do rur Milwaukee — sprawdzony sprzęt i jakościowe narzędzia

Przepychacz do rur to elektryczny sprzęt, którego łatwość użytkowania sprawia, że możesz bezproblemowo uporać się z zatorem. W naszym sklepie bezprzewodu.pl przetykacz to tylko jedno z wielu urządzeń używanych w gospodarstwach domowych oraz przez fachowców. Masz pewność, że to wysoka jakość i sprawdzone rozwiązania, dzięki którym osiągniesz zamierzony efekt. Jeśli poszukujesz korzystnych ofert cenowych, to zarejestruj się w naszym sklepie, a automatycznie zyskasz dostęp do promocji. Wybieraj sprzęty Milwaukee i postaw na jakościowy przepychacz rur — to cena, jaką warto ponieść za spokój, nawet gdy na Twojej drodze stanie uporczywy zator. Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium